Serviceavtale

Ved kjøp av en køstøm sykkel følger en to -års service avtale som inneholder;

  • Smøring

  • Stramming av eikene

  • Stramming av skruene og boltene

  • Gir-justering

  • Brems-justering _MG_8130web

Antall ganger at du kan benytte denne servicen er begrenset til 2. ganger i første år og en gang i andre året. Hver kunde mottar et servicekort som må vises fram ved service. Gjelder fra salgsdatoen som vist på garanti-dokumentet.

Service på hjemmestedet ditt

Bor du utenfor Valdres kan du benytte vår 5 % rabatt regel: Du får 5% rabatt på salgssummen, som kan benyttes på et verksted hvor som helst. Vi jobber med å bygge nettverk med erfarne mekanikere som kan ta imot sykkelen din på  service. Så langt har vi kommet nå:

  • Lillestrøm (Skedsmo): Stigs Verksted. Strømsveien 81. Tel: 63 80 12 30

  • Drøbak: Bjørnstad Sport AS Holterveien 2a 1448 Drøbak Tel: 64 93 04 00

  • Rasta: Rasta Sykkel Rasta senter i Rastafaret 8, 1476 Rasta

    Telefon: 67 97 30 02 / 67 97 30 02 mail@rastasykkel.no

Alle Birksport butikker:

  • Rud (Sandvika)
    Løxaveien 19, 1351 Rud
    Tel: 93 48 59 16 E-post: rud@birk.no

  • Lillehammer
    Storgata 81 (Gågata) 2609 Lillehammer
    Tel: 61 25 11 10 / 93 48 59 17
    E-post: lillehammer@birk.no

  • Alnabru
    Smalvollveien 63, OSLO. Ved SmartClub!
    Tel: 46 44 91 52
    E-post: alnabru@birk.no

  • Oslo
    Marcus Thranesgt 2 (Ring 2 v/Vøyenbrua)
    0473 OSLO.
    Tel: 93 23 69 91
    E-post: oslo@birk.no

  • Tønsberg
    Halfdan Wilhelmsens Allé 42 (v/Kilen)
    3117 Tønsberg
    Tel: 33 31 12 22 / 92 23 04 53
    E-post: tonsberg@birk.no

  • Trondheim
    Bromstadveien 59 (Diplom-huset på Tunga)
    7047 Trondheim
    Tel: 40 43 84 88
    E-post: trondheim@birk.no

  • Vestby
    Vestbyveien 155, 1540 Vestby.
    (Big Box på Norwegian Outlet)
    Tel 46 82 52 32
    E-post; vestby@birk.no

  • Larvik
    Yttersøveien 12
    (Nordby indutriområde)
    Tel 46 83 35 63
    E-post; larvik@birk.no